Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LiberoImport has a deprecated constructor in /home/showeragency/ftp/lexea/wp-content/plugins/mikado-core/import/mkd-import.php on line 7
O firmie Lexea – Lexea – Pomoc Prawna

Warning: A non-numeric value encountered in /home/showeragency/ftp/lexea/wp-content/themes/libero/framework/modules/title/title-functions.php on line 462
 

O firmie Lexea

Lexea - Pomoc Prawna > O firmie Lexea

NASZE WARTOŚCI TO:
OKiS – Opieka, Komunikacja i Skuteczność.

o firmie Lexea - prawnicy zawsze pod ręką. Opieka
Najważniejszy jest dla nas Klient i troska o jego bezpieczeństwo oraz sprawę, z którą się do nas zgłasza. Wierzymy, że zadowoleni Klienci to najlepsza reklama i najcenniejsze co Lexea posiada. Wiemy też, że tylko dbając dobrze o naszych pracowników możemy oczekiwać od nich dobrej Opieki nad Klientem.

Komunikacja
Bardzo dbamy o sprawną i dobrą komunikację z Klientami oraz wewnątrz firmy Lexea. Zależy nam, aby nasi Klienci byli zawsze poinformowani o sprawie i wiedzieli co dalej. Z drugiej strony sprawna komunikacja ułatwia prawnikom skuteczne dochodzenie odszkodowań.

i Skuteczność
Dbamy o najmniejszy szczegół, aby skutecznie rozwiązywać problemy naszych Klientów. Nasi Opiekunowie Klienta to ciągle szkoleni specjaliści, którzy pomogą, wszystko wyjaśnią i przygotują sprawę do przekazania prawnikom. Sprawami naszych Klientów zajmują się odpowiednio dobrani, skuteczni Prawnicy Lexea. Nie spoczywamy na laurach, cały czas ulepszamy naszą firmę, aby utrzymywać dynamiczny wzrost oraz wysoką jakość usług.

 

 

NASZ CEL TO:
Prawnicy dostępni szybko i łatwo zawsze wtedy, kiedy są potrzebni.

cel Lexea - prawnicy zawsze pod rękąNasz cel realizujemy komponując ze sobą dwa działy – Dział Opieki Klienta oraz Dział Prawników Lexea. Opiekunowie Klienta przyjmują sprawy, pomagają w przygotowaniu potrzebnych informacji oraz dokumentów, a następnie dobierają do każdej sprawy odpowiednich prawników.
Dzięki temu Poszkodowani, którzy się do nas zgłaszają mają pewność, że ich sprawami zajmują się wyłącznie skuteczni profesjonaliści. Doświadczeni Prawnicy Lexea prowadzą sprawy na etapie przedsądowym i sądowym, co zapewnia kompletną obsługę prawną.

 

 

 

 

W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI CHCEMY:
Do 2020 roku milion zadowolonych Klientów korzysta z usług firmy Lexea.

chcemy, aby do 2020 roku milion zadowolonych klientów korzystało z usług LexeaNie jesteśmy największą firmą na rynku, dlatego staramy się bardziej. Markę Lexea budujemy na solidnych fundamentach, których najważniejszym elementem jest Klient zadowolony z naszych usług. Aby tego dokonać nasze codzienne działania opieramy na trzech Wartościach Lexea. Dbamy o to, aby rygorystycznie przestrzegał ich każdy pracownik Lexea, od Opiekuna Klienta, księgową, aż po prawników i Zarząd firmy.

 

 

 

 

[button href=”https://lexea.pl/bezplatna-analiza-prawna/” style=”flat” size=”large” width=”98%” color=”#23b9ef” hovercolor=”#23dd77″ textcolor=”#ffffff” texthovercolor=”#ffffff” tooltip=”Kliknij w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem zgłoszeniowym. Wypełnij formularz i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej.” icon=”arrow-right” iconcolor=”#f9f9f9″]Bezpłatna analiza prawna[/button]