Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LiberoImport has a deprecated constructor in /home/showeragency/ftp/lexea/wp-content/plugins/mikado-core/import/mkd-import.php on line 7
Odszkodowanie z OC sprawcy – Lexea – Pomoc Prawna

Warning: A non-numeric value encountered in /home/showeragency/ftp/lexea/wp-content/themes/libero/framework/modules/title/title-functions.php on line 462
 

Odszkodowanie z OC sprawcy

Lexea - Pomoc Prawna > Odszkodowanie z OC sprawcy

Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku należy się osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu.

Chcesz uzyskać odszkodowanie z OC? Przeczytaj krótkie informacje i dowiedz się co dalej.

 

Chcesz uzyskać godziwe odszkodowanie, które będzie pełną rekompensatą uszczerbku na Twoim zdrowiu. Pomoc prawników pozwoli Ci sprawnie sformułować wniosek o odszkodowanie, uwzględniający wszelkie prawa, które Ci przysługują.

Dzięki pomocy prawnej Lexea nie musisz się obawiać o to, że pogubisz się w masie dokumentacji i coś zostanie pominięte w Twojej sprawie przez co stracisz szanse na wysokie odszkodowanie.

Mając prawników Lexea zawsze pod ręką masz pewność, że wszystkie Twoje prawa są w pełni wykorzystane, a wypłacone odszkodowanie z OC sprawcy jest najwyższym z możliwych do uzyskania. Dwie podstawowe korzyści:

 1. masz pewność, że korzystasz z wszystkich dostępnych praw
 2. otrzymujesz najwyższe odszkodowanie jakie można uzyskać

 

Co od nas otrzymujesz?

Korzystając z usług kancelarii Lexea otrzymujesz:

 1. analizę prawną w kancelarii adwokackiej wykonana przez adwokatów
 2. ocenę szansy na uzyskanie odszkodowania, oraz możliwej do uzyskania kwoty odszkodowania z OC sprawcy
 3. szereg bezpłatnych porad prawnych w trakcie prowadzenia sprawy przez kancelarie
  (porady telefoniczne oraz w kancelariach)
 4. reprezentację adwokatów w sprawie na etapie przedsądowym i sądowym

To wszystko bez opłat wstępnych. Zobacz dalej

 

Bez opłat wstępnych

W Lexea dzięki wsparciu doświadczonych adwokatów otrzymasz najwyższe odszkodowanie jakie można uzyskać. Nie zapłacisz ani złotówki dopóki nie wygramy dla Ciebie pieniędzy. Działamy na zasadzie „no win, no fee”. Więcej informacji uzyskasz w zakładce Bez opłat.

 

Kiedy zobaczę efekty?

Już w pierwszych dniach spodziewaj się efektów analizy prawnej oraz pierwszych bezpłatnych porad. Dowiesz się jakie dokumenty będą potrzebne w sprawie, o jaką kwotę można się ubiegać. Ocenisz czy te pieniądze Cię satysfakcjonują i podejmiesz ostateczną decyzję co dalej.

Po upływie minimum 3 tygodni otrzymujemy informację zwrotną z zakładu ubezpieczeń i dowiadujesz się ile pieniędzy otrzymasz.

 

Co muszę zrobić?

Jedyne co musisz zrobić to przekazać adwokatom szczegółowe informacje o Twojej sprawie. Pomoże Ci w tym osobisty Opiekun Klienta, który będzie do Twojej dyspozycji. Zgłoś sprawę do bezpłatnej analizy prawnej, poznasz odpowiedzi na pytanie najczęściej zadawane przez osoby, które podobnie jak Ty poszukują w internecie pomocy prawnej w sprawie odszkodowania z OC sprawcy:

 • Jak mogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy?
 • Ile odszkodowania z OC sprawcy otrzymam?
 • Kiedy dostanę pieniądze?
 • Co muszę zrobić żeby otrzymać odszkodowanie?
 • Jak możecie mi pomóc?

 

Dlaczego warto wybrać usługi prawne Lexea?

Jako jedni z nielicznych powierzamy sprawy klientów tylko i wyłącznie adwokatom co gwarantuje najwyższy poziom obsługi prawnej. Kancelarie Lexea szczególnie wyróżnia to, że łączymy kancelarie adwokackie z Biurem Opieki Klienta. Korzystasz z naszych usług wygodnie i przejrzyście.

Doświadczenie sprawdzonych kancelarii

Zlecając dochodzenie odszkodowania zwykłej firmie odszkodowawczej ryzykujesz, że sprawą wcale nie zajmie się prawnik. Z drugiej strony powierzając sprawę adwokatowi narażasz się na wysokie koszty przy marnym poziomie obsługi klienta i niedostępności.

Lexea to wyjątkowe połączenie kancelarii adwokackich oraz Biura Opieki Klienta, które zapewnia profesjonalną obsługę prawną i świetny kontakt z naszym pomocnym personelem.

Bez profesjonalnej pomocy możesz nie uzyskać całego odszkodowania jakie Ci się należy. Proste niedopatrzenie może zaprzepaścić szanse. Korzystając z pomocy prawnej masz pewność, że w tak ważnej sprawie jest zrobione wszystko co można.

W Lexea zyskujesz bezpośredni dostęp do adwokatów, którzy na co dzień zajmują się odszkodowaniami oraz dodatkowo osobistego Opiekuna Klienta, który zadba o Twój komfort korzystania z naszych usług.

Nie zwlekaj w tak ważnej sprawie jak odszkodowanie z OC sprawcy za Twoją szkodę, gdyż możesz bezpowrotnie przegapić szanse na uzyskanie pieniędzy.

 

Oferujemy Ci bezpłatną pomoc prawną doświadczonych adwokatów oraz wsparcie ze strony osobistego Opiekuna Klienta. Uzyskamy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie z OC sprawcy jakie można uzyskać w Twojej sprawie. Nie zapłacisz dopóki nie wygramy dla Ciebie pieniędzy. Sprawdź już teraz.

Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania i dołącz do naszych zadowolonych klientów. Jednym kliknięciem w przycisk poniżej przejdziesz do krótkiego formularza zgłoszeniowego.

 1. opisz sprawę, zajmie Ci to tylko chwilę
 2. nie martw się o koszty, nic nie płacisz dopóki nie zobaczysz pieniędzy z odszkodowania na swoim koncie
 3. zaufaj sprawdzonej wiedzy kancelarii adwokackiej

 

[button href=”https://lexea.pl/bezplatna-analiza-prawna/” style=”flat” size=”large” width=”98%” color=”#23b9ef” hovercolor=”#23dd77″ textcolor=”#ffffff” texthovercolor=”#ffffff” tooltip=”Kliknij w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem zgłoszeniowym. Wypełnij formularz i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej.” icon=”arrow-right” iconcolor=”#f9f9f9″]Bezpłatna analiza prawna[/button]