Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LiberoImport has a deprecated constructor in /home/showeragency/ftp/lexea/wp-content/plugins/mikado-core/import/mkd-import.php on line 7
Odszkodowanie za błąd lekarski – Lexea – Pomoc Prawna

Warning: A non-numeric value encountered in /home/showeragency/ftp/lexea/wp-content/themes/libero/framework/modules/title/title-functions.php on line 462
 

Odszkodowanie za błąd lekarski

Lexea - Pomoc Prawna > Odszkodowanie za błąd lekarski

Jak uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny ? Fotografia przedstawiająca operację w szpitalu.Odszkodowanie za błąd lekarski może przysługiwać jeżeli w trakcie pobytu w szpitalu doszło do zaniedbania podczas leczenia. W takich przypadkach należy udowodnić winę zakładu medycznego, w którym doszło do zdarzenia. Wykazując odpowiedzialność szpitala czy innej jednostki można ubiegać się o rekompensatę za powstałą krzywdę i koszty. Łączna rekompensata, w niektórych przypadkach może być wysoka. Nasi prawnicy wygrali ponad milion złotych w sprawie o odszkodowanie za błąd lekarski.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się co możemy zrobić w Twojej sprawie dotyczącej odszkodowania za błędy medyczne, zgłoś sprawę do bezpłatnej analizy prawnej. 
Jeżeli opiszesz krótko swoją sprawę prawnicy będą mogli od razu przygotować dla Ciebie poradę prawną. Możesz też zostawić tylko kontakt do siebie, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i udzielimy porady telefonicznie. Podczas konsultacji prawnej ustalimy co można zrobić w Twojej sprawie i postaramy się odpowiedzieć na pytanie jakie są szanse na uzyskanie odszkodowania za błąd medyczny.

Jeżeli zdecydujesz się na usługi naszych kancelarii, poprowadzimy sprawę bez opłat wstępnych na etapie przedsądowym. Oznacza to, że nie ponosisz żadnych kosztów za usługi kancelarii prawnej. Prowizję dla kancelarii pobieramy tylko jeżeli uda nam się wygrać dla Ciebie pieniądze. Wysokość honorarium zależy od stopnia komplikacji sprawy i kwoty odszkodowania za błąd lakarski.

Zgłoś się po odszkodowanie za błąd lekarski

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej porady prawnej. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji.

[button href=”https://lexea.pl/bezplatna-analiza-prawna/” style=”flat” size=”large” width=”98%” color=”#23b9ef” hovercolor=”#23dd77″ textcolor=”#ffffff” texthovercolor=”#ffffff” tooltip=”Kliknij w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem zgłoszeniowym. Wypełnij formularz i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej.” icon=”arrow-right” iconcolor=”#f9f9f9″]Bezpłatna analiza prawna[/button]